VÝSTAVA – PODĚKOVÁNÍ A ODKAZ NA FOTKY

Výstava je za námi . Počasí bohužel tentokrát nevyšlo podle představ, ale všichni statečně bojovali . Ráda bych touto cestou moc poděkovala všem, kteří se podíleli na organizaci celé výstavy, dále nemalé poděkování patří panu rozhodčímu Strouhalovi, který skvěle zvládl posuzování v dešti a samozřejmě všem vystavujícím i ostatním návštěvníkům, které počasí neodradilo a přijeli se k nám podívat . Velké díky patří i firmě Happy dog za krásné ceny. Na všechny se budeme těšit opět za rok a snad i s lepším počasím.
Fotky z výstavy najdete ZDE.

Zkoušky

V neděli 24.5. proběhly u nás na cvičáku zkoušky dle MZŘ a NZŘ. Touto cestou bych chtěla ještě jednou pogratulovat všem našim členům, kteří šli do boje a všichni zvítězili :-).

Odndra s Werou BH, Leona s Amy BH, Jitka s Kendy IGP3, Radka s Čiky IBGH3, Mirek s      BH a Jana s Dafou IGP3.

Den dětí

Na základě koronavirové krize ve státě a dle aktuální situace a nařízení vlády, jsme se rozhodli nepořádat den dětí v letošním roce. Pokud se situace přes prázdniny zlepší a budou k tomu dobré podmínky, rádi bychom tuto akci dětem vynahradili někdy během září. O plánované akci budou všichni včas informováni :-).

ZRUŠEN VÝCVIK I ŠKOLIČKA

Přátelé v návaznosti na událostech poslední doby a aktuálním nařízení vlády o volném pohybu osob jsme nuceni s okamžitou platností zrušit veškerý výcvik v areálu klubu. Nařízení platí do odvolání !!!!. Děkujeme všem za pochopení a budeme doufat, že se situace brzy uklidní a brány našeho klubu se opět otevřou :-).

Inspirace nejen pro školičku na domácí cvičení, mrkněte na video ZDE. Jedná se o klikr trénink :-).