Aktuality – archív

4.Ročník Závodu „O POHÁR JOSEFA BRYMA“

Závod máme úspěšně za sebou, alespoň si to troufám říci :-). Letos byla opravdu hojná účast, ikdyž nám počasí zcela nepřálo(celý den v mlze a slabším dešti). Ráda bych poděkovala touto cestou ještě jednou závodníkům, že ani počasí je neodradilo, přijeli a bojovali až do konce. Dále panu rozhodčímu Venhauerovi, který to i v tomto počasí vydržel bravůrně posoudit a figurantovi panu Slowioczkovi, za super práci na obranách. Jedno obrovské díky patří všem našim členům i nečlenům, kteří se podíleli na organizaci celého závodu….

Samozřejmě velké poděkování patří i našim sponzorům, bez kterých bychom nemohly umožnit takové krásné ceny, a to: Farmina, Svět Krmiv, Labara, Veterina Dvořák, ZZN Hospodářské potřeby, Ivana Tomková.

Je dobojováno, vše sečteno a rozdáno :-). Věřím, že by na nás pan Brym byl pyšný ….. nejen za organizaci, ale i za vzornou zeprezentaci našich členů:

ZZO – 1.místo Radka Pohanková s Čiky

ZZO1 – 1. místo Jitka Švandová s Elli                                 VŠEM VELKÁ GRATULACE A VELKÉ DÍKY

ZVV1/IPO1 – 1. místo Jitka Dolníková s Kendy

IPO3 – 4.místo Mirek Odvářka s Arnem

Snažili jsme se něco vyfotit, ale velké iluze si nedělejte, počasí si nevybíráme – foto ZDE a ZDE (děkujeme Macák Václav).

Všem velké díky a těšíme se za rok na viděnou …………………..

 

13.10.2018

Na našem cvičišti proběhly zkoušky dle NŽŘ i MZŘ. Všem děkujeme za účast a sportovní vystupování. Úspěšným gratulujeme a neúspěšným vzkazujeme hlavu vzhůru další termín jistě bude :-).

Jmenovitě velká gratulace členům našeho klubu a to: Miroslav Odvářka, Jitka Dolníková, Jana Věrná, Ivana Bartošová. Kamarádi skvělá práce :-).

1.6.2018

V pátek 1.6.2018 proběhl na našem cvičišti již několikátý „DEN DĚTÍ U PEJSKAŘŮ“. Letos nám bohužel počasí nepřálo a většinu odpoledne propršelo. I přeš tuto nepřízeň počasí se odvážlivci našli a den dětí mohl proběhnut. Za účast všem moc děkujeme a doufáme, že i tak se dětem u nás líbilo :-). Počasí bohužel ještě ovlivnit neumíme, ale i tak nás to neodradí a už se těšíme na příští rok :-). Pár foteček naleznete ZDE.

Rádi bysme i touto cestou poděkovali sponzorům, bez kterých by tato akce nebyla možná:

Město Velká Bíteš – hlavní sponzor, RIGI stavební společnost, Steromed s.r.o., Taxi Gaspár, Železářství Žaloudek, Řeznictví Sláma, Bítešská dopravní společnost (p. Kliment), Naše Bítešská hospoda, Agrobazar Ořechov, AG Foods Košíkov, Klára Kulíková, obec Přibyslavice, Jeřábkova Pekárna

30.10.2017

26. ISPWU WM  

Ještě jednou obrovská gratulace Lukáši Slowioczekovi mistru světa velkých kníračů – 1.místo na 26. ISPU WM IPO3, které měla tu čest letos pořádat Česká republika. Velká gratulace a je nám ctí, že máme tu možnost s tebou trénovat :-))).

14.10.2017

Závod o pohár Křepic


    V sobotu bojovali v Křepicích Mirek Odvářka s Arnem Ethen v kategorii IPO3. Bohužel po nepovedé stopě skončili na 4.místě. Není všem dnům konec, tak hlavu vzhůru příště to bude bedna :-))))))))))))).

24.9.2017

MM MSKS Zbraslav


    O víkendu 23.-24.9. bojovali na place v areálu ve Zbraslavi na MM MSKS Mirek Odvářka s Arnem v kategorii IPO3. V sobotu zabodovali luxusní stopou s 95body a v neděli si celkově vybojovali skvělé 5. místo. Obrovská gratulace k super umístění a velké díky za perfektní reprezentaci a motivaci pro všechny naše členy :-))))). Mirku jen tak dál ………..

   

6.7.2017

MM ČKNO Suchdol nad Odrou X Bloody Walk Adventure VII 2017


    O víkendu 30.6.-2.7. jsme v našem klubu drželi palce na všech frontách. V Suchdole nad Odrou se zúčastnil Mezinárodního Mistrovství ČKNO Mirek Odvářka s Arnem Ethen. Kluci bojovali ze všech sil v silné konkurenci kynologických špiček, bohužel Arno se rozhodl nepustit na poslední pouštěčce a tím pádem odcházeli se známkou disc….. Pevně věříme, že je to neodradí a cenné zkušenosti zúročí v dalším závodě. Neházejte flintu do žita, podporovat Vás budeme i nadále :-))).

Na druhé straně republiky v Krkonoších bojoval Pavel Burian s Arnnym Enixa na Otevřeném mistrovství České republiky v dogtrekkingu. Pro kluky to byl letos již 4 závod.  Poprali se s trasou kolem 100km a velkými výškovými převýšeními. Ve své kategorii muži do 40let DTM kluci opravdu zabojovali a urvali pro sebe neuvěřitelné 2.místo. Kluci jste machři. Obrovská gratulace :-))))))).

Ještě jednou bych ráda poděkovala jak Pavlovi tak Mirkovi za úžasnou reprezentaci našeho klubu KK Velká Bíteš. Kluci jste opravdu machři, klobout dolů :-))))))

   

1.4.2017

4. KOLO LIGY JIHOMORAVSKÉHO KRAJE 

V sobotu se Mirek s Jitkou zúčastnili na cvičišti kynologického klubu Miroslav čtvrtého závodu ligy Jihomoravského kraje.  Jitka Švandová s fenou Elli bez PP v kategorii ZZO, kde obsadili krásné 2.místo Mirek Odvářka se psem Arno Ethen v kategorii IPO3 obsadili 1.místo . V celkovém pořadí vyhodnocení celé ligy pro rok 2016/2017 si Mirek Odvářka odnesl v kategorii IPO3 krásné 1.místo a Jitka Švandová ve své kategorii ZZO parádní 2.místo .  Velká gratulace pro oba za úžasné výsledky !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

  

25.2.2017

VII. ROČNÍK ZÁVODU „O ZMRZLOU VRÁNU“

V sobotu se dva naši odvážlivci zúčastnili na cvičišti kynologického klubu Brno-Rybníček již VII. ročníku závodu „O ZMRZLOU VRÁNU“. Jmenovitě Jitka Švandová s fenou Elli bez PP v kategorii ZZO, kde ve velké konkurenci 14 závodníků obsadili krásné 6.místo (55b. poslušnost) a Mirek Odvářka se psem Arno Ethen v kategorii IPO3 v silné konkurenci 8 závodníků obsadili skvělé 2.místo (94b. poslušnost, 84b. obrana). Touto cestou bych ráda oběma ještě jednou moc pogratulovala a poděkovala za super prezentaci našeho klubu a popřála hodně štěstí do dalších závodů :-))))))))).

 

13.1.2017

7.-8.1. SEMINÁŘ O VÝCVIKU „CESTA K ODMĚNĚ“  


Abychov vykročili správnou nohou, hned na začátku roku, zadařilo se nám uskutečnit seminář o výcviku psů s účastníkem WUSV WM a FCI IPO Bohusem Micou ze Slovenska. Ač počasí bylo dosti mrazivé, sluníčko se na nás občas i usmálo a rozhodně to nikoho neodradilo. Věřím, že pro všechny účastníky byl seminář přínosem a motivací do další práce s našimi čtyřnohými miláčky :-)))).

  

1.1.2017

PŘEJEME VŠEM KRÁSNÝ NOVÝ ROK :-)))) 

20.10.2016

2. ROČNÍK ZÁVODU „O POHÁR JOSEFA BRYMA“

Zveme všechny příznivce sportovní kynologie si ještě na závěr sezóny zazávodit :-).

Všichni jste srdečně zváni.

Pro více informací a přihlášky pište: j.verna@seznam.cz, kkvelkabites@seznam.cz nebo volejte 734494913

15.10.2016

Zkoušky Velká Bíteš

V sobotu 15.10. se u nás na cvičáku konaly zkoušky dle MZŘ i NZŘ. Ještě jednou bych ráda touto cestou pogratulovala všem, kteří se zúčastnili a především našim úspěšným bojovníkům z klubu ke složeným zkouškám a to:
Pavel Burian ZVV3
Miroslav Odvářka ZVV2
Jana Věrná ZVV1
Jitka Švandová BH
Jitka Dolníková ZZO
Ludmila Petrášová ZZO

1.-2.10.2016

M MSKS Zbraslav

V termínu 1.-2.10. se ve Zbraslavi u Brna konalo Mistrovství ČKNO, kterého se zúčastnil náš člen Miroslav Odvářka se svým psem Arno Ethen. Kluci bojovali ze všech sil a nakonec si odvezli 12.místo. Kluci palce držíme pořád !!!!!

3.7.2016

MM ČKNO 2016 Česká Třebová

V termínu 1.-3.7. se v České Třebové konalo Mezinárodní Mistrovství ČKNO, kterého se zúčastnil náš člen Miroslav Odvářka se svým psem Arno Ethen. Bohužel, osud nepřál a klukům nevyšla stopa, což je stálo mnoho bodů a ikdyž dál bojovali na obraně i na poslušnosti, ve finále se umístili na 48.místě. Pes není stroj a prostě se někdy nezadaří, ale i tak bych chtěla klukům poděkovat (věřím, že mluvím za všechny členy klubu) za reprezentaci našeho klubu a vzkázat jim, hoďte vše za hlavu příští rok bude lépe :-)). Jsme na Vás i tak pyšní a určitě si odnášíte mnoho cenných zkušeností, které jsou též k nezaplacení.


Na ukázku pár fotek, které naleznete ZDE.

3.6.2016

DEN DĚTÍ

Dnes se odehrál na našem cvičišti již několikátý ročník Dětského dne u pejskařů. Počasí se nakonec umoudřilo a vyšlo nám vstříc, takže odpoledne bylo ve znamení slunečné oblohy. Účast byla velká a i letos doufáme, že se to u nás dětem moc líbilo a již teď se těší na další ročník. Ráda bych touto cestou poděkovala všem sponzorům, kteří na tuto akci přispívají a bez kterých bychom ji nemohli pořádat. Nemalé díky patří i našemu kolektivu pejskařů, kteří všichni pracovali na 100% a tímto bych chtěla všem ještě jednou poděkovat :-). Velké díky také patří všem účinkujícím.


Doufám, že si všichni užili krásné odpoledne ve víru různých ukázek a soutěží pro děti.

Na ukázku pár fotek, které naleznete ZDE.

Video naleznete ZDE.

 • 27.4.2014 Slavíme další úspěch:-))). Naši členové se zůčastnili zkoušek pořádaných v Náměšti a tvrdě bojovali až zvítězili. Ještě jednou gratulujeme a jen tak dál :-)))

  • Miroslav Odvářka a Arno Ethen – IPO1

  • Jana Vyhnalíková a Arnny Enixa – IPO2

 • 8.6.2012 tak jako každý i letos nebylo jinak a mohly jsme uspořádat pro děti již tradiční DEN DĚTÍ. Počasí na nás tentokrát myslelo a celé odpoledne krásně svítilo sluníčko. Pro děti byla nachystaná spousta sladkostí, různých přestavení (taneční vystoupení dětí, mažoretky, vystoupení šermířů,…) a samozřejmě mnoho her. Účast návštěvníků byla hojná a doufáme, že všem se u nás líbilo a příjdou zase.  Na závěr ještě jednou děkujeme všem sponzorům (hlavně hlavnímu sponzoru Městu Velká Bíteš) , bez kterých by se tato akce pro děti nemohla pořádat a samozřejmě velké dík patří i všem členům klubu i nečlenům, kteří na této akci nějakým dílem podíleli. Na všechny se těšíme příští rok………..Foto z akce ve fotogalerii :-)).

 • 19.5.2012 se na našem cvičáku konaly zkoušky dle MZŘ, které posoudil pan Venhauer  odfiguroval pan Dundálek, za což obou děkujeme. Počet závodníku byl 5.Celé dopoledne probýhalo v dobré náladě. Všem co udělali zkoušku ještě jednou gratulujem a pro ostatní příště to bude určitě lepší. Foto z akce vefotogalerii :-)).

 • 30.4.2012 Již po třetí se na našem cvičáku konalo Pálení čarodějnic. Děkujeme kapele ROBUR-ROCK, která po celý večer výborně hrála a všem kteří se přišli pobavit.Doufáme, že se všem u nás moc líbilo:-)). 

 • 3.6.2011 Rok se s rokem sešel a opět jsme na našem cvičáku pořádali DEN DĚTÍ. Počasí nám tentokrát přálo. Pro děti jsme měli nachystané spoustu sladkostí, her a různých představení. Touto cestou bych ráda poděkovala všem sponzorům, bez kterých bychom tuto akci nemohly vůbec pořádat a samozřejmě velké dík patří i všem členům klubu i nečlenům, kteří nám pomohly vše zorganizovat. Doufám, že se u nás dětem opět líbilo a těší se znovu zase za rok :-))).  Foto z akce ve fotogalerii :-)).

 • 30.4.2011 Na cvičáku se konala již po druhé akce Pálení čarodějnic. Počasí letos moc nepřálo, ale i přes to doufáme, že se všichni dobře bavili. Děkujeme kapele PRO-ROCK, která po celý večer výborně hrála a všem kteří se přišli pobavit. Foto a video z akce ve fotogalerii :-)).

 • 14.6.2010 s malým zpožděním, ale přece :-). V pátek 4.6. jsme pořádaly, stejně jako každý rok, den dětí. Letos nám naštěstí přálo počasí, takže krásně svítilo sluníčko. Účast návštěvníků byla hojná a všem za to moc děkujem a doufáme, že se to všem líbilo a příští rok zase přijdou. Na závěr ještě jednou děkujeme všem sponzorům (hlavně hlavnímu sponzoru Městu Velká Bíteš) , bez kterých by se tato akce pro děti nemohla pořádat. Na všechny se těšíme příští rok………….(fotky ve fotogalerii-ostatní akce).

 • 24.4.2010 se na našem cvičáku konaly zkoušky dle MZŘ. Počet závodníků byl 7 a počasí nám přálo. Terény na stopy byly takřka ideální:-). Celé dopoledne probýhalo v dobré náladě. Všem co udělali zkoušku ještě jednou gratulujem a pro ostatní příště to bude určitě lepší. Za posuzování děkuji panu Venhauerovi a za figurování panu Dundálkovi. Výsledky zkoušek jsou ve výsledcích:-).

 • 19.4.2010 s velkou radostí bych ráda ještě jednou udělila velkou gratulaci Pavlovi Maškovi a hlavně Nelince. V sobotu se zůčastnili putovního závodu dle ZVV1 a ZVV2 se zápisem zkoušky v Unanově. Opět nezklamali a zřejmě spoustu lidí i překvapili. Nejenže  složili zkoušku ZVV1 , ale také svou kategorii vyhráli – první místo v kategorii ZVV1 a též se stali absolutním vítězem s nejvíce počty bodů a získaliPutovní pohár . Takže ještě jednou velká gratulace:-) je to určitě obrovský úspěch (fotky budou doplněny v sekci fotogalerie – ostatní akce:-))

 • 27.3.2010 sem ráda, že se nám jaro pěkně rozjíždí a začínají se plnit loňské plány, tak bych chtěla poblahopřád Pavlovi Maškovi, který se v sobotu zůčastnil závodu v Kalicích nad Oslavou a s přehledem vybojoval  první místo v kategorii ZM  a tím obhájil podzimní vítězství. Takže velká gratulace ….. ale nezaspat na vavřínech, teď už máme věk takže nastupujem příště do jedniček:-) (fotky v sekci fotogalerie – ostatní akce:-))

 • 20.2.2010 proběhla jako každý rok na cvičáku výroční členská schůze 🙂

 • 21.11.2009 nastal den D :-), v menší sestavě jsme vyrazili dneska podpořit naše,,želízko v ohni,, na závod do Kralic nad Oslavou. Počasí moc nevyšlo a po celý závod byla velká mlha, ovšem to nevadilo a Pavel s Nelinkou nás nezklamali a vše zvládli skvěle. Na jejich prvním závodě vybojovali první místo v kategorii ZM . Takže Pavlíku velká gratulace a jen tak dál………….na jaře to určo musíš zopakovat….. (fotky z akce budou dodány).

 • 15.11.2009 tak a byla tu neděle a udělalo se krásné počasí :-), takže hurá akce hrábě do ruky a hrabat listí 🙂 přece jenom už to bylo potřeba. Nedělní cvičák byl tedy napůl malá brigádka pro ty kdo přišeli:-). Ale tímto všem děkuji za pomoc (pár foteček najdete ve fotogalerii).  

 • 10.11.2009 o víkendu jsme pořádali na našem cvičáku kousací den :-). Počasí nám sice moc nepřálo, ale naštěstí nepršelo. Figuranti byli Jirka Bravenec a Jirka Šlejtr. Odvedli moc dobrou práci a myslím, že nikdo nebyl zklamaný. Doufám, že se všem u nás líbilo a někdy zase příště!!!!!!!!!!!! (fotky najdete ve fotogalerii) 

 • 29.10.2009 omlouvám se všem, kteří si všimli, že naše stránky nebyly dlouho aktualizované. Slibuji, že teď už se snad vše zlepší. Pro začátek jsem do galerie přidala fotky ze zkoušek, tréninků a dne dětí. Pokud máte někdo nějaké připomínky prosím piště na j.vyhnalikova@seznam.cz  

 • 28.10.2009 je zrušem závod z důvodů malé účasti

 • 4.10.2009 jsme u nás pořádali zkoušky dle MZŘ. Celkem nastoupilo 6 účastníků. Zkoušky nám posuzoval pan rozhodčí Jiří Hammer. Počasí vyšlo, naštěstí nepršelo 🙂 a vše proběhlo hladce bez problémů. Stopy byly pokládány na louce. Výsledky zkoušek najdete zde. Všem kteří uspěli gratulujeme a Těm co neuspěli přejeme hodně štěstí příště.

 • 21.02.2009 se náš figurat Karel Navrátil zúčastnil školení figurantů pod vedením pana Bořuty v Břeclavi, kde získal status figuranta I. třídy. Gratulujeme.

 • 25.4.2009 jsme u nás pořádali zkoušky dle MZŘ. Celkem nastoupilo 7 účastníků. Počasí nám přálo a vše proběhlo hladce bez problémů. Stopovalo se na zelené louce. Výsledky zkoušek najdete zde. A ještě jednou gratulujeme všem co složily zkoušky a Těm co neuspěli přejeme hodně štěstí příště.

 • 14.02.2009 se jako každoročně bude konat výroční členská schůze KK Velká Bíteš

 • 10.02.2009 oficiální zpuštění www stránek kynologického klubu Velká Bíteš